کتاب چهارگانه تاریخ جادوگری» با گردآوری کتابخانه بریتانیا با ترجمه ویدا اسلامیه توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب چهارگانه تاریخ جادوگری» نوشته و گردآوری کتابخانه بریتانیا، به‌تازگی با ترجمه ویدا اسلامیه توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این‌کتاب مروری بر هزاران‌سال تاریخ جادوگری است و مخاطب خود را به سیر و سفر در مطالب درسی هاگوارتز ( مدرسه شبانه‌روزی جادوگری سری داستان‌های هری پاتر) دعوت می‌کند؛ از گیاه شناسی و مراقبت از موجودات جادویی گرفته تا دفاع در برابر جادوی سیاه، نجوم و .

مطالب شگفت‌انگیز از بایگانی کتابخانه بریتانیا، صفحه‌های نادیده از طراحی‌ها و پیش‌نویس‌های جی‌.کی‌.رولینگ برای نوشتن سری کتاب‌های هری‌پاتر از جمله مطالبی هستند که مخاطب این‌کتاب با آن‌ها روبرو می‌شود. مطالب تاریخ جادوگری» با تصاویر مختلفی از موضوعات مطرح‌شده در آن همراه هستند.

این‌کتاب با ۳۲۸ صفحه و قیمت ۵۶ هزار تومان منتشر شده است.

 

بسته شدن پرونده هری پاتر ۹ با ازدواج ...

تاریخ جادوگری داستان‌های هری پاتر چاپ شد

تاریخ ,منتشر ,این‌کتاب ,کتابخانه ,مطالب ,جادوگری ,منتشر و ,و راهی ,تندیس منتشر ,کتابسرای تندیس ,انتشارات کتابسرای ,کتابسرای تندیس منتشر ,انتشارات کتابسرای تندیس ,توسط انتشارات کتابسرای ,چهارگانه تاریخ جادوگری»

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

divanlawyers راهنمای جامع تحصیل و دریافت ویزا انگلستان روانشناسی دین قفسه فلزی رمان عاشقانه سعید احمدی wild bear weblog مشاوره و برنامه ریزی سراسری، ارشد و دکتری پایگاه رسمی دکتر علی‌اکبر علیزاده برمی برنج ایرانی